مهروان رود "||رودخانه نکا"|| معروف به "||مهروان رود"|| واقع در اعماق جنگل های کمیشان
مسجد كميشان مسجد در حال احداث روستاي كميشان
چشمه دره چشمه دره در اعماق جنگل كميشان
امامزاده غريب امام امامزاده غريب امام روستاي كميشان
قلعه دوك مناطق تاريخي قلعه دوك و قبرستان گبريها
شهداء كميشان يادگاران 8 سال دفاع مقدس روستاي كميشان
مجتمع ثامن الائمه كميشان مجتمع آموزشي پرورشي ثامن الائمه روستاي كميشان
باغ قاسمي باغ قاسمي از نقاط ديدني روستاي كميشان
غار كميشان غار تاريخي و 7000 ساله كميشان
نقشه هوائي كميشان كميشان از نگاه ماهواره
بهار و پائيز كميشان پائيز و بهار در كميشان
موقعیت فعلی : پایگاه اطلاع رسانی روستای کمیشان / اخبار
امروز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه 1398 برابر با بیست و دوم صفر 1441 هجری قمری   و بیست و یکم اکتبر 2019 میلادی ساعت 00:53           بهشت طبرستان است اينجا *** كهن مهد دليران است اينجا *** حريم با صفاي مهروان رود *** بيا جانا ، كميشان است اينجا ...

مراسم تحلیف و آغاز بکار اعضاء دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نکا برگزار شد .
مراسم تحلیف و آغاز بکار اعضاء دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نکا برگزار شد . تاریخ انتشار : سه شنبه 12 شهریور 1392 || 16:52:09
نمایش : 2106
نظرات : 0
مراسم تحلیف و آغاز بکار اعضاء دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نکا برگزار شد .
انتخاب هیئت رئیسه ی شوراها و معرفی نماینده جهت حضور در انتخابات شورای بخش

کمیشان - سرویس اخبار شورای اسلامی

         با نیم ساعت تاخیر از زمان اعلام شده در دعوت نامه های حضور در مراسم تحلیف ، ادای سوگند و آغاز بکار اعضاء دوره چهارم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان نکا ، این مراسم از ساعت نه و نیم صبح امروز در حسینیه شهمیرزادیهای نکا رسما آغاز شد .

 

کمیشان

 

       این مراسم با حضور فرماندار ، بخشدار، تنی چند از مقامات اداری و لشکری شهرستان ، منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی برگزار شد که  تنی چند از  دهیاران روستاهای همین بخش نیز به عنوان همیار بخشداری در اجرای مراسم در آن حضور داشتند .

      مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد . پخش سرود جمهوری اسلامی و دعای عهد نیز از دیگر برنامه های اولیه این مراسم بود . در ادامه چند بند از قانون اساسی در مرتبط با وظایف و اختیارات شوراها توسط مجری قرائت شد و بعد از آن بخشدار مرکزی شهرستان نکا جناب آقای جلالیان پشت تریبون قرار گرفت و ضمن خیر مقدم گوئی سخنرانی کوتاهی انجام دادند . سخنران بعدی مراسم جناب آقای رجبی فرماندار شهرستان نکا بودند که سخنانی در مورد نحوه مدیریت و ایجاد منابع درآمدی برای روستاها ایراد کردند .

       پس از سخنان ایشان پذیرائی مختصری از حضار بعمل آمد و متعاقب آن با پخش برگه های سوگند نامه که به امضای اعضاء شورای هر روستا رسید این سوگندنامه بصورت گروهی و توسط تمامی منتخبین قرائت شد .

 

کمیشان

     

      در ادامه مراسم برگه ی انتخاب هیئت رئیسه شوراها به منتخبین هر روستا تقدیم شد تا نسبت به معرفی اعضاء هیئت رئیسه هر روستا اقدام نمایند . در مورد زادگاهمان نیز بر اساس رای گیری که قبلا انجام شده بود و توافق طرفین ، همولایتی ها حسین عبدی کمیشانی بعنوان رئیس ، اسماعیل (امید) آباف بعنوان نایب رئیس و علی اکبر محمودی بعنوان منشی برای یکسال انتخاب شدند و فرم مربوطه پس از امضاء و تصویب کلیه اعضاء تحویل مسئولان شد .

 

کمیشان

    

     طبق همین توافقات بین اعضاء منتخبین شورای کمیشان ، همولایتی اميد آباف ، بعنوان نماینده روستای کمیشان جهت حضور در انتخابات شورای بخش مرکزی که هفته آینده برگزار خواهد شد معرفی شدند که امیدواریم موفق به کسب یکی از کرسی های پنجگانه آن شوند و بدین ترتیب منتخبین چهارمین دوره شوراهای اسلامی زادگاهمان عملا وارد عرصه تلاش و کوشش در رفع مشکلات روستا و همولایتی ها و برنامه ریزی جهت سوق دادن زادگاهمان به جایگاهی که شایسته ی آن است شدند ...

 

کمیشان

 نظرات :
ارسال نظر :
نام ، نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :